InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro Ústí nad Orlicí a okolí - Vaše zprávy | Z regionu

ÚstínadOrlicíDnes.cz
Pondělí 18.12. 2017 | Miloslav
 
ÚstínadOrlicíDnes.cz
Zpravodajství online - ÚstínadOrlicíDnes.cz

Farma v Helvíkovicích v rámci Hubertovy jízdy přivítala 37 jezdců s koňmi a desítky dalších milovníků zvířat

11.10.2017 | Z regionu
Nevšedně zajímavý den se zvířaty v areálu firmy Dibaq v Helvíkovicích, tak lze popsat program, který byl připraven pro návštěvníky 7. října. Milovníci koní měli k vidění přehlídku koní a také jejích honosnou vyjížďku, která byla zakončena honem na lišku. Nechyběly ani parkury a jízdy zručností s koňmi.
Ilustrační snímek | Foto: dibaq.cz
Na své si přišli ale i mnozí další včetně dětí. Děti i dospělí byli okouzleni díky show kouzelníka Rena a také parkurovým vystoupením skupiny One Way. V neposlední řadě návštěvníci mohli shlédnout umění psích sportů pod vedením Chovatelské stanice Fitmin.
"Počasí si s námi hrálo. Chvílemi pršelo, chvílemi svítilo sluníčko, ale to nemělo dopad na skvělou atmosféru a nadšení návštěvníků, které na místě panovalo. Věřím, že si lidé domů odnesli vřelý pocit. My to tak máme," uzavřel akci Pavel Šalomoun organizátor a manažer Chovatelského Centra Fitmin.

V programu byla připravena jedna perlička na závěr. Odvážní jedinci, kteří si chtěli vyzkoušet svoji momentální fyzickou kondici, zkusili závod v běhu na 350m přes přírodní koňské překážky zvaný "KAPR CUP", kde je tradičně hlavní cenou živý kapr z Rybářství Plundra. Běželo se ve třech kategoriích, nejpočetnější zastoupení bylo v té dětské, což byla opravdu podívaná, u které se všichni zasmáli.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Řidič s cisternou plnou mléka prorazil plot
Na našich školách nám záleží, říká radní Bohumil Bernášek
Využijte úplněk ve svůj prospěch
Třídění odpadů míří i v letošní zimní sezóně do českých hor
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.