ÚstínadOrlicíDnes.cz
ÚstínadOrlicíDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu » Orlický deník - sport

Sportovní zprávy z regionu

Orlický deník - sport Zdroj: Orlický deník - sport |

Rauchenecker dovezl barvy Orionu opět vysoko

8. 7. 2020 | Dvakrát stupně vítězů před týdnem v Dalečíně, dvakrát rovněž nyní v Kaplici. Litomyšlský Orion Racing Team navázal na jihu Čech na povedený vstup do domácího šampionátu.

Proleta doplní svitavskou sestavu, Tuři zahájí sezonu proti Nymburku

7. 7. 2020 | Dva hráči z Opavy. Dva hráči z Olomoucka. A nyní dva hráči z USK Praha. Svitavští Dekstone Tuři jsou na scéně Kooperativa NBL jako „otesánci“. Aktuálně přivedli šestého nového borce do týmu, který by měl v novém ročníku opět útočit na medailové pozice.

Olympijský víceboj pomáhá. Trénink v Králíkách, ČOV rozdal ceny za desítky tisíc

2. 7. 2020 | Jeden z nejlepších českých freestyle motokrosařů Petr Pilát a paralympijská atletka Anna Luxová vylosovali ze škol zapojených do projektu Sazka Olympijský víceboj ty šťastné, kam po prázdninách zavítají Olympijské tréninky a Sportovní dny Paralympijské výzvy.

Litomyšlský Orion Team si v našlapané konkurenci vyjel dvě „bedny“

2. 7. 2020 | Za nevídané účasti více než dvou set jezdců začalo v Dalečíně mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu.

Před Jágrem i Luďanem se předvedli Kincl i nastupující star Tóth se Švejdou

27. 6. 2020 | /FOTOGALERIE/ Šlo jim o to dobře se zapsat, a to se jim povedlo. Nová organizace MMASTERS League uspořádala svůj první večer bojových sportů a vybrala si k němu prostory kladenského nákupního centra Oaza. V Kladně se bojovým sportům daří, funguje zde několik vynikajících klubů (Hakim Gym, Mystery Gym, SKS Arena) a zdejší fanoušci udělali večeru výbornou atmosféru. Spokojena byla po výhře i hlavní hvězda organizace Patrik Kincl, který svoje utkání vyhrál mimo jiné i před zraky slavného hokejisty ...

Orion Team myslí znovu vysoko, konkurence však bude ohromná

26. 6. 2020 | Atraktivní motokrosové divadlo se chystá na neděli 28. června do Dalečína. Tuzemská motokrosová sezona tam odstartuje závodem s nebývale kvalitním obsazením.

Deštivé Vysoké Mýto pozlatilo Spartu, svitavský Svoboda nejlepším hráčem

23. 6. 2020 | Finálový turnaj kategorie U9 Ondrášovka Cupu, oficiálního Poháru mládeže FAČR, ve Vysokém Mýtě ovlivnil déšť. Nikomu ale uplakané počasí nedokázalo sebrat radost z fotbalu. Stejně jako na předchozích finálových turnajích byla každou minutou znát pozitivní energie, kterou turnaj přináší.

Záveský vyběhl nejrychleji na Kozlovský kopec

22. 6. 2020 | Běh na Kozlovský kopec se stal teprve třetím podnikem, který byl v letošním roce součástí seriálu Iscarex Cup 2020. Kulisou mu bylo v nedělním nevlídném dopoledni počasí, že by ani psa nevyhnal ven: chlad, chvílemi déšť, voda stékající po trati, místy i bláto, vítr, na vrcholu stoupání mlha, že by se dala krájet.

V zámoří jsou rodiče platícími zákazníky, říká Bažant

22. 6. 2020 | Devětadvacetiletý Jakub Bažant přebírá od nové sezony hokejisty HC Litomyšl jako hlavní trenér v krajské lize mužů. Bude to pro něj úplně jiná zkušenost než pozice asistenta generálního manažera na South Florida Hockey Academy, kterou zastával v minulých letech a nahlédl tam pod pokličku výchovy mladých hokejistů v zámoří.

Iscarex Cup se po delším čase vrací na scénu, poběží se na Kozlovský kopec

19. 6. 2020 | Prvního března začala letošní edice běžeckého Iscarex Cupu Velkou pardubickou cross country. A potom… Potom nic. Tři a půl měsíce odpadal z naplánovaného kalendáře jeden populární podnik za druhým. Teprve na konci června se začíná konečně něco dít.

Rathouský byl na úvod juniorského šampionátu bezkonkurenční

18. 6. 2020 | Se zpožděním, ale s tím větším nadšením odpálila v Jiníně u Strakonic domácí motokrosová sezona. Na úvodní podnik mezinárodního mistrovství České republiky juniorů se v pěti kubaturách sjelo na 150 jezdců z tuzemska i ze zahraničí.

Nakládal: Je to výzva. Chci pomoci k co nejlepším výsledkům

18. 6. 2020 | V průběhu ročníku 2011/2012, na jehož konci získaly hokejové Pardubice svůj poslední extraligový titul, odešel do ruské Ufy a dalších osm sezon nastupoval v zahraničních soutěžích. Zkusil si i NHL. Nyní dvaatřicetiletý obránce JAKUB NAKLÁDAL hlásí návrat do Pardubic.

Na finále Ondrášovka Cupu do Vysokého Mýta dorazí i vicemistři Evropy

18. 6. 2020 | Finálová fáze letošního ročníku Ondrášovka Cupu, který je oficiálním Pohárem mládeže FAČR kategorií U8 – U13, bude pokračovat o víkendu ve Vysokém Mýtě turnajem hráčů do 9 let. Po dlouhém půstu organizátoři připravili nejen krásné fotbalové souboje plné emocí, ale také setkání s legendami českého fotbalu.

Nedělní fotbalové plány škrtl dešťový úder

16. 6. 2020 | Místo víkendu, kdy měly vrcholit mistrovské fotbalové soutěže na všech úrovních, se odehrála „jen“ další várka přátelských a turnajových zápasů. Ty plánované na neděli ale vesměs padly za oběť průtržím mračen.

QantoCup letos nebude. Na shledanou v příštím roce

15. 6. 2020 | Jednadvacet ročníků má za sebou oblíbený turnaj v malé kopané. Svoji historii ale nerozšíří. Do Svitav se týmy z tuzemska i ze zahraničí tentokrát nesjedou. Nedávné pozitivní zprávy museli vzít organizátoři zase zpět.

Autoskláři byli pozadu, ale jejich tlak obrátil kormidlo

11. 6. 2020 | Pro nejlepší české juniorské celky je náhradou za nedohranou sezonu nejvyšší soutěže Beko Pohár juniorů. Ten byl rozehrán úvodním kolem, které kromě jiného nabídlo také regionální derby.

Ohlasy byly pozitivní. Trenéři teď mají spoustu tipů na cvičení

11. 6. 2020 | #vratimselepsi. Videocvičení v rámci jednoho z projektů českého basketbalu si na sociálních sítích našla statisíce sledujících.

Velká cena zrušena, kolbiště se ocitlo pod vodou

9. 6. 2020 | Vytrvalý déšť znemožnil v Litomyšli zahájení Českého skokového poháru. Závodilo se jen tři dny, ten čtvrtý a nejvíce očekávaný museli organizátoři zrušit.

Má to grády! Malé Euro, turnaje i přáteláky

8. 6. 2020 | Jestli se dá virus zabít fotbalem, tak v Pardubickém kraji už nepotřebují žádnou vakcínu… Po uvolnění vládních opatření v souvislosti s pandemií koronaviru se totiž strhává lavina zápasů a turnajů. Jako kdyby si kluby chtěly vynahradit dobu temna, která trvala dva a půl měsíce. Jako velice aktivní se jeví také Okresní fotbalový svaz Pardubice.

Závodníků plno, tratě nádherné. Jen ta časomíra...

8. 6. 2020 | Pořadatele mimořádného 12. ročníku závodu MTB Jevíčko Open zradila technika. Vinou jejího selhání se nekonalo vyhlášení výsledků na stupních vítězů, což pokazilo dojem z jinak velice vydařeného zápolení.

Zdroj: Orlický deník - sport - orlicky.denik.cz
22:13:58 | 08.07.2020Mobilní operátor Vodafone vypne 3G sítě příští rok, někteří uživatele si budou muset vyměnit mobil

Kmitočty, na kterých funguje starší mobilní síť 3G, Vodafone uvolní pro modernější 4G LTE a 5G. Díky této změně bude možné využívat frekvence efektivněji a začít pokrývat větší česká města sítí páté generace. To znamená další zlepšování služeb pro ...

Stavbaři si na Orlickoústecku uvolňují cestu pro napojení urgentního příjmu na budovu chirurgie

08.07.2020 | Z regionu

Z výsledků dalšího kontrolního dne na stavbě Centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je patrné, že stavbaři se už posouvají od řešení ...

Na Ústeckoorlicku havaroval při přistání vírník, dvě osoby byly zraněny

01.07.2020 | Krimi

K letecké nehodě vyjížděly čtyři jednotky požární ochrany ve středu 1. července v podvečer do Červené Vody, části obce Šanov. Při přistávacím manévru, ...

Taxikáři při elektronických objednávkách už nemusí používat taxametry či střešní svítilny

01.07.2020 | Zpravodajství

Od července se srovnávají podmínky provozování běžných taxislužeb s těmi alternativními. Vedle klasických se svítilnou a taxametrem bude možné snadněj ...

Od 1. července bez roušek, protiepidemická opatření se zpřísní v některých částech Moravskoslezského kraje

29.06.2020 | Zpravodajství

Epidemiologická situace v souvislosti s onemocněním covid-19 je z pohledu celé České republiky nadále stabilní, nicméně počet nakažených narůstá v exi ...

Na Pardubicku je vyhlášen třetí stupeň povodňové aktivity

29.06.2020 | Zpravodajství

Vydatný a nekonečný déšť zvedá hladiny toků i v Pardubickém kraji. Třetí stupeň povodňové aktivity byl dosažen v Dolní Rovni na Lodrantce a Dolních Ře ...

Hasiči a policisté pátrali po muži, který se koupal u jezu v Ústí nad Orlicí

27.06.2020 | Krimi

Profesionální a dobrovolní hasiči z Ústí nad Orlicí zasahovali v pátek 26. června ve městě u koupaliště, kde se na řece nachází jez. Tam si šel pravdě ...

Muž nenastoupil výkon trestu, před zásahovou jednotkou se ukryl za skříň

26.06.2020 | Krimi

CHRUDIMSKO - Policisté z Chrudimi pátrali po 29letém muži, který nenastoupil do výkonu trestu odnětí svobody. Zjistili, v jakém bytě se skrývá a jelik ...

Ministerstvo zdravotnictví vybralo další Centra duševního zdraví, která doplní plánovanou pilotní síť

26.06.2020 | Zpravodajství

Ministerstvo zdravotnictví ČR vybralo v rámci Programu Podpory Center duševního zdraví dalších osm Center duševního zdraví, která doplní stávající síť ...

Výstavba centrálního příjmu v Ústí nad Orlicí je v plném proudu

26.06.2020 | Z regionu

Na konci května byla v areálu Orlickoústecké nemocnice zahájena II. etapa výstavby centrálního urgentního příjmu. I přes zvýšené srážkové úhrny posled ...Čtvrtek 9.7.2020
Pardubický kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.